Pneupojištění zdarma

Nejlevnější povinné ručení

Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete, naše průměrná úspora je více než 1700 Kč. Chcete i vy ušetřit několik tisíc korun? Porovnejte si povinné ručení zde.

Spokojený klient

Maria P., Olomouc Nevěřila jsem, že tak levné pojištění vůbec existuje, ale tohle porovnání je opravdu výhodné...

Jak to funguje?

Úspora až 70%

85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je 1 700 Kč.

Zelená karta e-mailem

Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte na druhý den poštou.

Zdarma Pojištění pneumatik

K povinnému ručení pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Povinne ruceni com zkušenosti

Partneři - Hummer klub

Autoservisy, Pojištění odpovědnosti, povinné ručení, havarijní, Nové díly a příslušenství, Autovrakoviště a použité náhradní díly, Prodejci nových vozů, Autobazary, Autopůjčovny, Pneuservisy, Ostatní. Kalkulátor nejlevnějšího povinného ručení.
cs.hummer-cars-club.com/partneri-firmy

Jak se zachovat v případě nehody v zahraničí | Srovnátorův...

V dalším krátkém videu z dílny povinne-ruceni.com zjistíte, jak se zachovat v případě, že se Vám stane nehoda v zahraničí. Dozvíte se, jak postupovat, pokud způsobíte nehodu v zahraničí Vy, nebo pokud naopak někdo způsobí nehodu.
blog.srovnator.cz/2013/11/08/jak-se-zachovat-v-pripade-nehody-v-zahranici/

Pojišťovny opouštějí srovnávače povinného ručení a zdražují...

Zastaví se současné zdražování povinného ručení nebo lze spíše očekávat stabilizaci cen? Očekáváme mírné, ale neustálé zdražování cen povinného ručení, zejména pro řidiče mladšího věku, s krátkou řidičskou zkušeností a se.
mesec.cz/clanky/pojistovny-opousteji-srovnavace-povinneho-ruceni-a-zdrazuji/

Bmw Leo Vince Karbon - Smoto.cz

Inzerát na prodej enduro BMW Ostatní, Leo Vince Karbon. Stav: ojeté; motor: 652 ccm, cena 129 000 Kč; prodejce AUTO COM Brno s.r.o. - okres Brno-město . Červeně vyznačené položky jsou povinné a nebyly vyplněny.
smoto.cz/motocykly/detail mw/ostatni/13008756?goFrom=list

Partneři - SSang Yong klub

Autoservisy, Pojištění odpovědnosti, povinné ručení, havarijní, Nové díly a příslušenství, Autovrakoviště a použité náhradní díly, Prodejci nových vozů, Autobazary, Autopůjčovny, Pneuservisy, Ostatní. Kalkulátor nejlevnějšího povinného ručení.
cs.ssang-yong-club.com/partneri-firmy

Kalkulátor povinného ručení 2014 - FinanceChytře.cz

Možná, že už i vy jste se dozvěděli o možnostech, které vám pomohou ušetřit nemalé peníze. Jde o zajímavou možnost, jak můžete platit za povinné ručení méně peněz a to v případě využití některého z online kalkulátoru.
financechytre.cz/kalkulator-povinneho-ruceni-2014/

Povinne-ruceni.com | Srovnání půjček, zkušenosti a diskuze

povinné ručení (Allianz, AXA, Česká pojišťovna, ČPP, ČSOB pojišťovna, Generali pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, Kooperativa, Servisní pojišťovna, Slavia pojišťovna, Triglav pojišťovna, Uniqa, Wüstenrot)
pujcko.cz/povinne-ruceni-com/

TopSrovnani.cz | Facebook

457 likes · 14 talking about this. . Srovnání nejlepších nabídek - Každý má rád výhodné nabídky! . Sami se přesvědčte, že srovnáním produktů můžete ušetřit až 20 tisíc. Levné povinné ručení? I to je díky TopSrovnani.cz možné!
www.facebook.com/topsrovnani

Pojišťovna Kooperativa povinné ručení - Povinné ručení srovnání

Pojišťovna Kooperativa povinné ručení - Povinné ručení srovnání-Povinné ručení od pojišťovny Kooperativa oslovuje zákazníky napříč celým spektrem. Nej...
povinnerucenisrovnani.com/pojistovna-kooperativa-povinne-ruceni

Autopůjčovna Praha | Autopůjčovna Leoše Labuty

Nabízíme možnost zapůjčení osobních vozů značek Škoda a Volkswagen. . Jsme autopůjčovna Praha pro Vás. . Naše vozy mají nejenom povinné ručení, ale jsou také pojištěny pro případ nehody nebo odcizení. S námi budete v klidu.
autopujcovnapraha.com/

Nabídka všech pojišťoven v ČR